Regulamin

Składanie zamówień

1. Wykonanie i wysyłka zamówienia następuje w terminie do 4 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania poprawnie przygotowanego pliku do druku oraz akceptacji do realizacji zamówienia. Czas realizacji zamówienia wydruku w oprawie marki Nielsen wynosi 7 dni roboczych. W przypadku braków dostępności wybranej oprawy Klient będzie powiadamiany o zmianie terminu realizacji zamówienia.

2. Do dokonywania zakupów i składania zamówień upoważnione są wyłącznie osoby pełnoletnie.

3. Złożenie zamówienia oznacza akceptację bez zastrzeżeń postanowień niniejszego regulaminu.

4. Podstawowym warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia.

Odbiór

5. Zrealizowane zamówienia będą wysyłane kurierem na adres zamawiającego lub odbierane osobiście w:

Studio 43300 w Bielsku-Białej po wczesniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu się. 

Płatność

6. Nasz firma rozlicza zamówienia za pomocą:

    1. Przelew bankowy:  ING BANK ŚLĄSKI 82 1050 1070 1000 0090 9260 3357

    2. Przy pomocy systemu PayPal -       
 
    3. Karta płatnicza lub kredytowa:       

7. Usługi są realizowane według kalkulatora opublikowanego na stronie www.studio43300.centrumdruku.info. Ceny są cenami brutto oraz obowiązują w chwili złożenia zamówienia.

Ochrona prywatności

8. Podane dane adresowe będą wykorzystywane wyłącznie do świadczenia usług. Każdy Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz skasowania swoich danych z bazy klientów bez podawania przyczyn. Jednocześnie zapewniamy, że jakiekolwiek informacje o kliencie nie będą udostępniane osobom trzecim.

Ograniczenia

9. W sytuacji gdy klient zaznaczy opcję wysyłki wydruków kurierem wymagana jest płatność z góry.

10. Studio 43300 jest upoważnione do odmowy realizacji zamówienia bez podawania przyczyn.

11. Zamawiający może - za zgodą Studia 43300 dokonać korekty zamówienia w czasie nie przekraczającym 24 h (przed wykonaniem usługi).

Reklamacje

12. Ewentualne reklamacje w zakresie jakości wydruków lub usług należy zgłosić telefonicznie lub pocztą elektroniczną na adres e.mail studio43300@gmail.com w terminie do 3 dni roboczych. Reklamacja będzie rozpatrzona do 5 dni roboczych. Wydruki wykonane z plików, które nie spełniają zaleceń określonych w poradniku http://www.studio43300.centrumdruku.info/jak-przygotowac-plik-do-druku.html nie będą podlegały reklamacji z tytułu niskiej jakości wydruku.

13. Reklamacje z tytułu uszkodzeń wydruków w transporcie będą rozpatrywane tylko w przypadku sprawdzenia przesyłki przy odbiorze od kuriera. Koszt przesłania do reklamacji zrealizowanego zamówienia pokrywa klient. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, koszt przesłania do reklamacji zostanie zwrócony. Odpowiedzialność Studia 43300 w przypadku wad jest ograniczona do wymiany produktów wadliwych z przyczyn technicznych.

14. W związku z naturalną tendencję pianki do wykrzywiania się, wydruki usztywnione na piance, nie oprawione w ramy o formatach większych niż 40x60 cm, nie podlegają reklamacji z powodu odkształcenia.

15. Cena usługi jest ustalana z chwilą potwierdzenia zamówienia.